CEDİ OSMAN KIZLARI ZİYARET ETTİ

Amerikan Basketbol Ligi’nde (NBA) Cleveland Cavaliers forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman, Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübünün kadın basketbol takımını ziyaret etti. Kusursuz Kafe’de basketçilerle bir araya gelen Osman Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Final Grubu’nda şampiyonluğa ulaşan Düzce Belediyespor’u takip ettiğini belirtti. Elde ettikleri başarıların takdir edilmesi gerektiğini aktaran mili sporcu, her sporcunun ayrı bir övgüyü hak ettiğini vurguladı.

Samimi anların yaşandığı toplantıda destek sözü veren Milli Basketçi, Düzce Belediyespor ile gurur duyduğunu belirterek şunları dile getirdi: “En üst seviye takımlara karşı en iyi şekilde basketbolunuzu oynadınız. Hiçbir şekilde maçı bırakmadan mücadele vermeniz çok gurur verici gerçekten. Biz ’Cedi Osman Akademisi’ olarak ve ben şahsım olarak her zaman sizin yanınızdayım. Sizlerle gurur duyuyoruz. Biraz geç fark ettik ama bundan sonra yanınızda olacağız.”

Ziyaretten mutluluk duyduklarını belirten Düzce Belediyespor Yardımcı Antrenörü Hakan Ateş, şu şekilde konuştu: “30 senedir sporun içerisindeyim ama hiç bu denli örnek olabilecek karakterde sporculara denk gelmedim. Onlar adına çok önemli bir milat olarak düşünüyorum. Onlar da bu fırsatı çok iyi kullanacaklardır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: